Door Marjan van Hoorn zijn twee prachtige schilderijen gedoneerd om te veilen voor K6.

Marjan van Hoorn is een collega van Bart en naast haar werk doet ze aan fotografie en schildert ze. Speciaal voor K6 heeft ze twee schilderijen gemaakt, waarbij de fiets, ook een essentieel onderdeel in onze activiteiten, naar voren komt. Deze twee doeken heeft ze aangeboden om op te bieden, zodat het bedrag kan bijdragen aan het behalen van het nieuwe doel, geld inzamelen voor ALS op de weg. Wij zijn Marjan zeer erkentelijk dat ze deze bijdrage levert en we zijn positief verrast door haar prachtige schilderijen.

U kunt deze schilderijen per stuk of als combi in bezit krijgen door er op te bieden.

U kunt een bod uitbrengen door een mail te sturen naar K6tegenkanker@gmail.com of door iemand van K6 te benaderen.